Дивись, які передачі йшли раніше
 • 19:00
  Зараз на Новому

  Вороніни

  Костя любить Віру і маму. Мама любить Костю, готувати і трошки Льоню. Льоня любить поїсти і трошки - тата. Тато любить лазню і онуків. Онуки люблять хуліганити і Костю. Костя любить Віру... Це не замкнуте коло! Це нові серії улюбленого серіалу!
 • 22:00

  Заковані

  Кохання та гроші, провокації та романтика, жінки та чоловіки. Небезпечна, готова вибухнути, суміш почуттів. Її стримує лише один срібний ланцюг. Вперше! Заради кохання герої шоу жертвують власною свободою. На чотири дні чотирьох хлопців та одну дівчину заселяють у розкішний триповерховий будинок та заковують ланцюгами по ногах та руках. Разом вони готують сніданки та вечері, займаються спортом, розважаються, ходять на побачення та разом…. сплять в одному ліжку!
 • 23:00

  Щасливі разом

  Букіни змінюються! І, як не дивно, на краще! Гена подається у політику. Даша кидає палити. Рома закохується. А Свєтка виходить заміж!
 • 00:05

  Друзі

  Досить шукати друзів в Інтернеті на "Однокласниках". Знайди друзів у телевізорі на Новому каналі! Вони – мегазірки з величезними гонорарами! Про них пишуть найпопулярніші газети та журнали! Вони - улюбленці мільйонів телеглядачів!
 • 00:30

  Ларго Вінч 2

  Після вбивства вітчима Ларго Вінч стає президентом групи компаній «W Group». Але роль управлінця величезної корпорації не підходить для Ларго. Він оголошує про продаж «W Group» та створення гуманітарного фонду, який очолить старий друг його батька. У день, коли договір підписаний, Ларго звинувачують

  у злочинах проти людства та фінансуванні режиму бірманського генерала Міна.

 • 02:30

  Репортер

  Останні новини України та світу в інформаційних випусках новин на Новому Каналі. Політика, економіка, культура та спорт – все, що ви хочете знати!
 • 02:35

  Служба розшуку дітей

  У програмі дається інформація про зниклих без звісті дітей, інформація про дітей, чия особистість не встановлена, і контактні номери телефонів для надання допомоги в розшуку. Спільні зусилля журналістів телепрограми і телеглядачів допомогли повернути в родини більше 200 дітей.
 • 02:40

  Зона ночі

  Що ми знаємо про себе - про українців, про нашу історію, про видатних людей України? Виявляється, дуже мало. Програма "Зона ночі" надає вам можливість поринути в цікавий світ історії та культури нашої країни, довідатися таємничі факти, які донедавна були майже невідомими.
 • Телепрограма на завтра
  дивіться
на новому